MAM Baby AG Magyarországi Fióktelepe

A MAM-Hungária Kft. több mint 30 éve indította el bébitermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Kollégáink többsége több mint 10 éve velünk együtt dolgozik a babák egészséges fejlődéséért.

Tudta, hogy minden MAM cumi és cumisüveg Vaskeresztesen készül, s jut el a világ bármely pontjára? Tudta, hogy nekünk 1 műszak is elég ahhoz, hogy Magyarország összes idén született babáját elássuk cumival?

Ha az Ön számára is fontos a minőségi munkavégzés, szeretne egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helye!

Termék-megfelelőségi szakértő

munkatársat keresünk.

Az új munkatársunk feladatai:

  • Termékeink megfelelőségének biztosítása világviszonylatban
  • Termékeinkhez köthető nemzetközi szabályozások követése, bevezetése és kommunikálása
  • Termékfejlesztési projektekben való aktív és önálló részvétel
  • Orvostechnikai és elektromos berendezések minősíttetése
  • Alkalmazott alapanyagok, vegyi anyagok, festékek és technológiák kockázatainak felmérése és értékelése

Csatlakozzon hozzánk, amennyiben

  • Felsőfokú (vegyész, vegyészmérnök) végzettséggel rendelkezik
  • Kiemelkedő szintű angol nyelvtudása van, írásban és szóban
  • Felhasználói szinten kezeli a számítógépet

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • változatos feladatokat és személyes fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • modern, magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezetben dolgozunk
  • versenyképes jövedelemcsomagot biztosítunk munkatársainknak
  • szakmai tréningekkel és nyelvképzéssel támogatjuk munkatársainkat
  • nyitott, közvetlen, családias légkörben dolgozunk, ahol számíthatunk egymásra
  • beilleszkedést segítő betanulási folyamat, segítőkész csapat vár
  • ingyenes vállalati autóbusszal gondoskodunk a munkába járásról
  • amennyiben költözés szükséges, igény esetén lakást biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

9795 Vaskeresztes, Fő utca 132.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzával.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.