Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
O3 Optika Kft.
Cégünk piacvezető optikai cikkek online forgalmazásában. Jelenleg 4 exkluzív optikával is rendelkezünk.

Termék és weboldal adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek feltöltése saját rendszerben, ezek menedzselése
  • SQL lekérdezések, táblák létrehozása
  • HTML weboldalak módosítása
  • Elsősorban budaörsi, heti 40 órás munkavégzéssel várunk jelentkezőket, de akár otthonról is végezhető a feladat, akár kevesebb óraszámban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nagyon jó Excel ismeret, függvények
  • SQL ismeret, MS SQL
  • HTML kód ismeret
  • angol ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb programozási ismeret
  • Online marketing, Facebook, adwords ismeret
  • Jó angol
  • MS access ismeret

Amit kínálunk:

  • Kreativitást jelentő, változatos, innovatív feladatok
  • Kulturált munkakörnyezet, A kategóriás irodaház
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

  • Fényképes magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajz
  • A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Termék és weboldal adminisztrátor
    • Hirdető cég: O3 Optika Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Feladatok: Termékek feltöltése saját rendszerben, ezek menedzselése SQL lekérdezések, táblák létrehozása HTML weboldalak módosítása Elsősorban budaörsi, heti 40 órás munkavégzéssel várunk jelentkezőket, de akár otthonról is végezhető a feladat, akár kevesebb óraszámban.
    • Elvárások: Nagyon jó Excel ismeret, függvények SQL ismeret, MS SQL HTML kód ismeret angol ismeret
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra, Időszakos munka, Távmunka/otthoni munka, Vállalkozói, szerződéses
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-01-13
    Állás, munka még: O3 Optika Kft.>