Termék- és technológiafejlesztő, promóter

Agromag Kft

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Biztosított eszközök
Laptop
Agromag Kft

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • kapcsolattartás a (kül- és belföldi) nemesítőházakkal
  • kalászos fajták termékfejlesztése
  • kisparcellás kísérletek beállítása, értékelése
  • kalászos fajtaleírások elkészítése
  • kendervetőmag-előállításban való részvétel
  • kapcsolattartás kendervetőmag termelő partnerekkel
  • vetőmag-előállításokkal kapcsolatos adminisztráció
  • egyéb vetőmagelőállítási technológiák fejlesztése
  • fajták promótálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • agrármérnöki diploma
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • nagyfokú önállóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • középfokú angol nyelvtudás (aktív nyelvhasználat)
  • szövegszerkesztő és táblázatkezelő szoftverek készség szintű alkalmazása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú tapasztalat
  • növényorvosi végzettség

Amit kínálunk:

  • alapjövedelem + jutalék
  • szakmai fejlődés
  • telefon, laptop, céges autó

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Növényorvos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Jelentkezem gombra kattinva, kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Agromag Kft