MYK Partner Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Termék és Project Manager

A BetaMAX Kft, a nemzetközi és hazai viszonylatban is nagy múlttal rendelkező, professzionális kéziszerszámokat gyártó és forgalmazó BETA magyarországi leányvállalata megbízásából keresünk munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Új innovatív termékek megismerése, piaci bevezetésük elősegítése, termékoktatás kollégáinknak és partnereinknek
  • Kapcsolat tartás a partnerekkel, területi értékesítési vezetőkkel, termék bemutatók rendszeres szervezése és látogatása,
  • A területi értékesítési vezetők munkájának aktív támogatása,
  • Rendszeres tender figyelés és pályázatok koordinálása a partnerekkel és területi értékesítési vezetőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jártasság a professzionális kéziszerszámok piacának világában és hasonló területen szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó tárgyalási készség
  • pro aktivitás
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, sikerorientált, optimista személyiség
  • kiváló problémamegoldó készség, kreativitás
  • haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PPT)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • jártasság és tapasztalat az elektronikus médiák aktív használatában, ügyfél kommunikációra való felhasználásában
  • haladó szintű SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (akár 600 e Ft bruttó / hó)
  • teljesítményen alapuló juttatás (havi, vállalati árbevétel célok elérése esetén havi +12% bér)
  • hosszú távú munkalehetőség, kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

330.000 - 400.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Megyeri út 51.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja motivációs levelét, valamint magyar és angol nyelvű önéletrajzát.