GEOHIDROTERV Kft.
Munkatársat keresünk

Terepi technikus / terepi mérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    FŐBB FELADATOK:

    • talajvíz tisztító kármentesítési berendezések üzemeltetése, javítása
    • talaj és talajvíz kármentesítő rendszerek kiépítése, monitoringja
    • mintavételekben, geodéziai felmérésekben való részvétel
    • üzemeltetés dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • vízgépész technikus vagy környezettechnikusi vagy villanyszerelői végzettség vagy gépészmérnöki (BSC) vagy villamosmérnöki végzettség (BSC);
    • Számítógép-kezelői alapismeretek (MS Office);
    • Precizitás, önállóság;
    • Kreatívitás, kitartás;
    • Együttműködő készség;
    • Utazási hajlandóság
    • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Talaj, talajvíz kármentesítésekben szerzett tapasztalat
    • Geodéziai felmérésekben, szerzett tapasztalat
    • CAD ismeret
    • műszaki rajzok olvasása, készítése

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Környezetmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Somogy megye

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehet 2020. március 15-ig.