Zselic Katolikus Idősek Otthona
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Terápiás/mentálhigiénés csoportvezető

Egyházi fenntartású, utramodern, stabilan működő idősek otthona, mely szépen ívelő szakmai színvonalon működik. Intézményünk folyamatosan törekszik felfelé szakmaiság útján a legmodernebb eszközök használatán túl egy modern csapattal. Ehhez keresünk, kreatív, dolgozni akaró, modern gondolkodású, burn out mentes, szociális szakembert.

Főbb feladatok, munkák:

A szakmai irányelveknek megfelelően szervezi és irányítja az intézményben lakó átlagos, enyhe-, középsúlyos-, súlyos demenciával érintett idősek egyéni és csoportos foglalkozását.

Csapatban dolgozik, csapatát felkészíti az egyéni és csoportos foglalkozások elvégzésére, koordinálja munkájukat, ellenőrzi a csapat tagjainak tevékenységét.

Elvégzi a munkaköréhez kötődő adminisztrációs feladatokat, éves foglakoztatási tervet, egyéni gondozási terveket készít.

Biztosítja és felügyeli a személyesre szabott mentális gondozást, a lakók szabadidejének kulturált és célzott eltöltését, a gondozottak korának, egészségi állapotának, mentális állapotának, képességeinek, egyéni adottságainak figyelembevételével.

Együttműködik az intézményvezetővel, részt vesz a vezetői értekezleteken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Segítő szemlélet.
Önálló és kreatív munkavégzés.
Kiemelkedő együttműködési képesség.
Csapatot vezető és motiváló attitűd.
Idős emberek szeretete.
Pontosság, precízség.
Valóságos felhasználói szintű számítógép ismeretek.

A pozíció az alábbi végzettségek egyikével lehetséges:
Okleveles mentálhigiénés szakember.
Pszichológus.
Pszichoterapeuta.
Szociálpedagógus.
Gyógypedagógus, pszichopedagógia szakirányon.
Okleveles kompetenciafejlesztő tréner.
Okleveles mentálhigiénés szakember és közösségi segítő.
Okleveles rekreációszervező és egészségfejlesztő.
Pszichopedagógus.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Idős ellátás, fogyatékos ellátás, terápiás csoportjában szerzett 5-10 év szakmai tapasztalat.
Csoportvezetői kompetenciák.

Amit kínálunk:

Teljes (heti 40 órás) munkaidős, határozatlan idejű szerződés.
Versenyképes munkabér.
Jó középvezetői kollektíva, lendületes csapat.
Modern, exkluzív munkakörnyezet.
Kedvezményes étkezés.
Utazási költségtérítés.
Szakmai megbecsülés.
Minőségi bérpótlék.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Szociális munkás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7400 Zselickislak, 66147 70.

Jelentkezni itt a felületen küldött fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehetséges, melyben a jelentkező bemutatja önmagát, szakmai életútját.