A cargo-partner egy vezető multinacionális szállítmányozási és integrált logisztikai szolgáltató vállalat, mely különlegesen erős nemzetközi szállítási megoldásokban. A cargo-partner egy ausztriai központú a világ 30 országában több, mint 3000 fő munkavállalót foglalkoztató, világszerte folyamatosan növekvő és bővülő nemzetközi nagyvállalat. Munkatársaink rendkívül motivált szakemberek a világ legkülönbözőbb kultúráiból, akikben egyaránt közös a munkájuk iránti elkötelezettségük, a kiváló kommunikációs készségük, a kezdeményezőkészségük és ügyfélcentrikus szemléletük. Hiszünk a partnereinkkel való hosszú távú kapcsolatok kialakításában és munkatársaink folyamatos fejlesztésében.

Üzleti fejlődésünk támogatása érdekében, tengeri osztályunk részére keresünk jelenleg munkatársat:

Tengeri szállítmányozási ügyintéző

(Sea Cargo Operator)

pozícióba.

Feladatok:

  • Tengeri szállítmányokkal és azok célba juttatásával kapcsolatos teljes körű ügyintézés (operatív és adminisztratív)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hajóstársaságokkal, más teherfuvarozó vállalatokkal és a vámszervekkel
  • A szállítási dokumentumok kiállítása és nyomonkövetése, a szállítmányok feladásával és kézbesítésével kapcsolatos iratok kezelése
  • Árajánlatok készítése, tendereken való részvétel

Elvárásaink:

  • Szállítmányozói, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett végzettség/tapasztalat
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás
  • Magabiztos és ügyfél centrikus hozzáállás
  • Kitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség
  • Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
  • Eredmény orientált és ambiciózus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet
  • Egy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig
  • Versenyképes jövedelem: fix alapbér + cafeteria + sikerarányos havi és éves bónusz
  • Karrierlehetőség, támogatott szakmai előmenetel a vállalaton belül

Felkeltettük érdeklődésed? Ha úgy érzed, hogy rendelkezel az elvárt készségekkel és személyiséggel, célokkal, akkor jelentkezz online és küldd el pályázatod Pechinger Erika részére.

A meghirdetett pozícióra jelentkezők adatait minden esetben az adatkezelésre vonatkozó hatályos hazai adatkezelési és adatvédelmi előírásoknak és a nemzetközi GDPR elvárásoknak megfelelően kezeljük. További információt  oldalunkon találhat erről, az „Adatkezelés” címszó alatt.