ADAM TRANSPORT SERVICES Kft.
  • Magyar tulajdonú szállítmányozási cégként, foglalkozunk légi, tengeri, vasúti és közúti szállítások szervezésével. Ügyfeleinknek komplex logisztika megoldásokat nyújtunk egy szállítás kezdetétől egészen a végéig. Fiatalos dinamikus csapatunkba keresünk új munkatársat.

  • Tengeri szállítmányozási ügyintéző

    Főbb feladatok, munkák:

      Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, és alvállalkozókkal

      Cégünk nemzetközi partnereivel a kommunikáció angol nyelven

      Fuvarlevelek és egyéb okmányok kiállítása, adminisztratív feladatok ellátása

      Szállítmányok rögzítése és frissítése a vállalat rendszereiben

      Szállításokhoz tartozó bejövő számlák ellenőrzése és jóváhagyása

      Értékesítéssel való szoros együttműködés esetenként árajánlat készítés

      Problémák és reklamációk kezelése és megoldása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Minimum középfokú végzettség

      Aktív középfokú angol nyelvtudás

      Kiváló kommunikációs, meggyőző és kapcsolatteremtő képesség

      Ügyfél centrikus hozzáállás

      Önálló, felelősségteljes munkavégzés

      Eredmény orientált és ambiciózus személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

      Egyéb nyelv ismerete pl.: német, szlovák

      Felsőfokú végzettség

    Amit kínálunk:

      Versenyképes bérezés

      Stabil háttérrel rendelkező cég

      Hosszú távú munkalehetőség

      Kiváló munkahelyi légkör

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1103 Budapest, Noszlopy utca 16a.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelőlésével kérem küljde el a megadott emailcímre.