A világ élvonalába tartozó belföldi és nemzetközi csomagkézbesítéstő, nemzetközi expressz, közúti, légi és tengeri áruszállítással, valamint az ellátási láncok teljes körű kezelésével foglalkozó logisztikai partnercégünkhöz keresünk

Tengeri szállítmányozási szakértő kollégát

Tengeri szállítmányozási szakértő

Feladatok:

  • Ügyfélmegbízások fogadása és feldolgozása, rögzítése a rendszerben
  • Árufelvétel és kiszállítás szervzése és ellenőrzése
  • Szállítmányok aktuális státuszának figyelemmel kísérése
  • Szállítmányokkal kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • A szállításokkal kapcsolatban felmerülő kérdések tisztázása az ügyfelekkel
  • Az ügyfelek részéről érkező kérések hatékony kezelése
  • Customer Service támogatása az ügyfélpanaszok felmerülése és azok megoldása esetén
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, teljesítményükben bekövetkező problémák felismerése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • KPI-ok figyelése és betartása az egyes szállítmányokra
  • Kapcsolódó társosztályokkal való együttműködés
  • A gyakornokok és új ügyintéző kollégák betanítása és mentorálása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, preferáltan szállítmányozási, logisztikai vagy külkereskedelmi szakirányon
  • Minimum 3 év logisztikai területen szerzett tapasztalat- tengeri szállítmányozásban
  • Kommunikáció képes aktív angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Proaktivitás, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Motiváló, modern munkakörnyezet a világ vezető logisztikai vállalatánál
  • Hosszútávú lehetőség, személyre szabott fejlődési tervvel
  • Bónusz
  • Laptop, mobiltelefon, home office lehetőség
  • Céges buszjárat Budapest számos pontjáról
  • Tematikus hetek, egészségmegőrzés támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.