A United Shipping Kft. 100%- ig magyar tulajdonban lévő, több, mint 12 éve sikeresen működő vállalat. Fő profilunk a tengeri, légi és közúti szállítmányozás.

Kézműves logisztikát folytató csapatunk bővítéséhez az alábbi pozíciókba keressük legújabb kollégáinkat:

Tengeri/ légi/ közúti szállítmányozási ügyintéző

Főbb feladatok:

  • Új és meglévő ügyfeleink aktuális szállítási igényeinek konkretizálása
  • Díjkalkulációk és árajánlatok készítése
  • A küldemények kezelése az árufeladás és szállítás eljárási szabályainak megfelelően
  • A partnerek tájékoztatása a szállítmányok státuszáról
  • Fuvarlevelek kiállítása, teljes körű dokumentáció a munkafolyamatok során
  • Folyamatos kapcsolattartás alvállalkozókkal, külföldi partner irodákkal
  • Az értékesítési team operatív támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képességek szóban és írásban, angol nyelven is
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Logikus, proaktív gondolkodás
  • Ügyfél és eredményorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus, támogató munkatársak
  • Inspiráló kihívások, lehetőség más területre való továbblépésre
  • Céges eszközök (telefon, laptop) használata
  • Kiemelten magas kezdő bérezés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tengeri/ légi/ közúti szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.