A DHL Globál Szállítmányozási Kft

a nemzetközi légi és tengeri szállítmányozás specialistája

Tengeri FCL Teamlead

kollégát keres dinamikus csapatába

Főbb feladatok:

  • A tengeri FCL csoport teljes körű szakmai és operatív irányítása
  • A csapat munkájának folyamatos kontrollja, szükség esetén azonnali beavatkozás és akciók megvalósítása.
  • A csoport szállításainak ügyintéző szintre történő allokálása, a megfelelő hatékonyság és munkaerő kihasználtság biztosítása mellett.
  • A cégvezetés által elvárt mutatók elérésének biztosítása egyéni és csoport szinten.
  • A cégvezetés által megfogalmazott stratégia és célok továbbadása a csapata felé, és annak megvalósításában aktív részvétel.
  • A csapatában dolgozók támogatása, folyamatos szakmai képzése és fejlesztése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, logisztikai szakképzettség
  • Tengeri szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalásszintű, min. középfokú aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervezőkészség
  • People management
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nyitottság az újra és tanulékonyság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás

Amit mi kínálunk:

  • a piacon egyedülálló, szakmai tapasztalatokat nyújtó multinacionális háttér
  • versenyképes jövedelem + béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzés

Budapest, XVIII.kerület, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területén, D porta. A bejáráshoz céges buszt biztosítunk Budapestről

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII.kerület

Amennyiben szeretnél csapatunkhoz csatlakozni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat magyar nyelven bérigény megjelölésével.