Megbízható, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, logisztikával foglalkozó parnerünk számára keresünk

Tengerentúli Üzletfejlesztési menedzser

munkatársat

Feladatok:

  • Tengerentúli (légi, tengeri és vasúti) logisztikai árajánlatok összeállítása, ellenőrzése és utánkövetése
  • Az ügyfelek feladatainak nyomon követése
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
  • Közvetlen együttműködés a tengerentúli osztályokkal

A feladat betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Értékesítési/ügyfélkapcsolati tapasztalat tengerentúli szállítmányozási területen
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, tárgyalókészség, ügyfélközpontúság
  • Szakirányú (gazdasági/logisztikai) végzettség (esetleg több éves szakmai tapasztalat)
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Eredményorientált attitűd
  • Nagyfokú együttműködési készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office szoftverek készség szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent:

  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • Piaci kapcsolatok

Szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség
  • Határozottság
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Problémamegoldó- és szervező készség

Amit cserébe kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Inspiráló, korszerű, szép munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem

  • Budapest, belvárostól 10 perc - Boráros tértől 2 HÉV megálló

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha pörgésre vágysz, és nem riadsz vissza a felelősségteljes munkától, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgyba ezt írd, kérlek:  „tengerentúli üzletfejlesztési menedzser”.