Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk Magyarországon a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári központunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Tender asszisztens

Feladatok:

  • fuvarozási pályázatok összeállítása
  • elemzések készítése
  • Szerződések előkészítése, vonatkozó adminisztrációk és statisztikák teljesítése
  • ajánlatok, árkalkulációk kialakítása, ügyfél igényekre szabása
  • kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal, ügyfelekkel

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • közép, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Excel készség szintű ismerete
  • erős adminisztrációs készség
  • határidők pontos betartása
  • analitikus gondolkodás
  • megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • vonzó béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • stabil, nemzetközi háttér

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pályázatírás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár, 2085 Ipartelep 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: LIEGL & DACHSER Logisztikai Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tender asszisztens
  • Rövid pozíció név: Tender asszisztens
  • Hirdető cég: LIEGL & DACHSER Logisztikai Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisvörösvár
  • Feladatok: fuvarozási pályázatok összeállítása elemzések készítése Szerződések előkészítése, vonatkozó adminisztrációk és statisztikák teljesítése ajánlatok, árkalkulációk kialakítása, ügyfél igényekre szabása kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal, ügyfelekkel
  • Elvárások: közép, vagy felsőfokú gazdasági végzettség kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban Excel készség szintű ismerete erős adminisztrációs készség határidők pontos betartása analitikus gondolkodás megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.18