Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Temetkezési koordinátor

Feladatok:

  • A temetések felvétele során segítségnyújtás, az ezzel járó folyamatok támogatása;
  • A temetőirodai tevékenységgel kapcsolatos támogató feladatok ellátása
  • Az SAP rendszerben történő módosítási javaslatok megtétele
  • Vállalatirányítási rendszer tesztelése, változások bevezetése, oktatása, valamint az oktatási anyag elkészítése;
  • A Felvételezői Kézikönyv naprakész vezetése;
  • A központi irodába érkező ügyfelek részére az újraváltás, megváltás, részletújraváltás számláinak, szerződéseinek elkészítése;

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP ismeret előny)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, oktatói készség
  • Magas szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes bérezés
  • Felelősségteljes munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Irodavezető

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven. Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Adecco Kft.
Nyilvántartási szám: 02-19611/1998-0100, 47285/2001-0100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Adecco Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Temetkezési koordinátor
  • Rövid pozíció név: Temetkezési koordinátor
  • Hirdető cég: Adecco Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: A temetések felvétele során segítségnyújtás, az ezzel járó folyamatok támogatása; A temetőirodai tevékenységgel kapcsolatos támogató feladatok ellátása Az SAP rendszerben történő módosítási javaslatok megtétele Vállalatirányítási rendszer tesztelése, változások bevezetése, oktatása, valamint az oktatási anyag elkészítése; A Felvételezői Kézikönyv naprakész vezetése; A központi irodába érkező ügyfelek részére az újraváltás, megváltás, részletújraváltás számláinak, szerződéseinek elkészítése;
  • Elvárások: Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny) Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP ismeret előny) Precíz, pontos munkavégzés Jó kommunikációs készség, oktatói készség Magas szintű informatikai ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.11
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 3