KERINGATLAN Kft.

Ingatlan bérbeadással, üzemeltetéssel foglalkozó Keringatlan Kft. az alábbi pozícióba munkatársat keres:

TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ

FELADATOK:

  • Cég(ek) teljes körű könyvelése
  • Üzemben tartási és üzemeltetési költségek számítása, megosztása
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások, időszaki jelentések és beszámolók elkészítése
  • Rendszeres és eseti riportok nyújtása
  • Egyeztetés kapcsolt vállalatokkal

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • Regisztrált, mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év teljes körű könyvelésben szerzett (friss) szakmai tapasztalat
  • Stabil vonatkozó jogszabályi ismeret
  • Megbízható, önálló, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Stabil, felhasználói szintű excel ismeret
  • Rendszerszintű gondolkodás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉNÉL ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Nagyvállalati kultúrában szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, stabil, teljes mértékében bejelentett jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú perspektíva egy nyereséges nagyvállalatnál
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Elegáns munkakörnyezet
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

VÁRHATÓ KEZDÉS:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Nagy J. u. 12.

A pályázatokat fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.