Teljesítmény-gazdálkodási területi referens

Feladatok:

    Az alkalmazott teljesítményvezérlési rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása. Ezen belül kiemelt szakfeladatok:

  • Az ZRt. területére vonatkozó terhelési, terheléseloszlási prognózisok készítése, jellemző körülmények, illetve üzemállapotok esetére.
  • Terhelésvezérlési beavatkozási tervek készítése, azok folyamatos aktualizálása, alállomási, illetve fogyasztói körzetekre vonatkoztatva. Vezérlési alapprogram összeállítása, folyamatos ellenőrzése, módosítások elvégzése, nyilvántartása, módosítások átvezetése.
  • Helyi, alállomási terhelési viszonyok ellenőrzése, szükség szerint diszpécseri beavatkozás kezdeményezése. Energia-beszerzési szakterülettel egyeztetett operatív terhelésvezérlési beavatkozások elvégzése.
  • KDSZ üzemirányító szolgálat részére - amennyiben szükséges - adott időtartamra szóló terhelésvezérlési utasítás meglétének a biztosítása. Operatív terhelésvezérlési feladatok végrehajtásának ellenőrzése.
  • Erőművek menetrendjének figyelemmel kísérése, esetleges módosítás kezdeményezése, a KDSZ üzemirányító szolgálat és az üzemelőkészítő bevonásával.
  • A rendszerek hibáinak elhárítása, elháríttatása.
  • A rendszerek fejlesztési feladataiban történő részvétel, fejlesztési és karbantartási tervek készítése
  • Folyamatok optimalizálásában, javításában való részvétel
  • Téli és nyári OTM eredményeinek alállomás/vonal szintű előállítása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy Informatikus mérnök végzettség
  • MS Office készség szintű használata
  • HKV és RKV vezérlőrendszerek alapszintű ismerete
  • Minimum 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemléletmód, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló probléma felismerő- és megoldó képesség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, precizitás
  • Önállóság, rugalmasság, kezdeményező készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol alapszintű nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol közép, vagy felsőfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 15 %-a) biztosítunk.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk.
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk.
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak.
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető.
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőséget kínálunk.
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Modern és biztonságos munkaeszközöket, védő és munkaruhákat biztosítunk
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.