Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Teljes körű könyvelő operációs kontrolling területre

A GE Power kimagasló szakértelmével világelső az energiatermelésben, ezáltal segítve ügyfeleit abban, hogy az üzemanyagok széles választéka révén jusson energiához. A digitalis erőművel, a világ legnagyobb és leghatékonyabb gázturbinájával, felújító és szervíz megoldásokkal, valamint az adatelemző szoftverekkel alakítjuk át az energia ipart.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelő feladatok ellátása az adott régióra vonatkozóan
  • Számviteli elemzések, kimutatások, egyéb vezetői jelentések készítése
  • Negyedéves, éves zárások, adóbevallások összeállítása
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) pénzügyi zárások támogatása
  • Mérleg rekonsziliációs és review feladatok
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítésében való részvétel
  • Összetett könyvelési feladatok megoldása nemzetközi kollégákkal együttműködve
  • Folyamat- és rendszerfejlesztésekben való részvétel
  • Könyvelési tételekkel kapcsolatos problémák megoldása és nyomon követése
  • Adózási szabályok változásainak nyomon követése
  • Külső és belső audit támogatása
  • Törvényi változások nyomon követése és ezek adaptálása a vállalatirányítási rendszerbe
  • ERP implementációk menedzselése
  • Projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (preferáltan pénzügy, számvitel területen)
  • Néhány éves tapasztalat (GL, teljes körű könyvelés, kontrolling, audit)
  • Nemzetközi számvitelben szerzett tapasztalat (pl. IFRS, US GAAP, SOX)
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (preferáltan Oracle vagy SAP)
  • Megbízható, pontos és önálló munkavégzés
  • Kiváló analitikus készségek
  • Dinamikus, proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális/SSC/könyvelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • US GAAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Átfogó, globális feladatkör
  • Karrier lehetőségek
  • Tréningek, képzések
  • Projektekben való részvétel (pl. folyamat optimalizálás)
  • Rugalmas munkaidő (home office lehetőséggel)
  • Összetartó, inspiráló légkör
  • Multinacionális környezet, céges rendezvények (Önkéntes tevékenységek, Egészségtudatos Hét, Nyárindító party stb.)
  • Komplex juttatási csomag cafeteriával és egészségbiztosítás

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Lokáció: • Budapesti központunkba és Veresegyházi telephelyünkre is keresünk kollégákat