Biatorbágyi üzletünkbe munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba:

teljes- és részmunkaidős eladó

Csatlakozz hozzánk, ha:

    • érdekel a divat
    • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
    • vevőorientált vagy
    • szeretsz csapatban dolgozni
    • motivált vagy a kihívásokra és a folyamatos tanulásra

    Előny, ha van kereskedelmi képzettséged vagy tapasztalatod, de pályakezdőként is szívesen látunk!

Amit kínálunk:

    • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál, határozatlan idejű munkaszerződéssel
    • kellemes munkakörnyezet
    • szimpatikus, nyitott, fiatal csapat
    • fejlődési és előrelépési lehetőség
    • rugalmas munkaidőbeosztás
    • versenyképes fizetés + cafeteria
    • a bejárási utazási költség támogatása
    • a munkaruhát mi biztosítjuk Neked

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.