Telesales Representative

270 000 Ft nettó

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

 A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Akvizíciós csapatunkba keressük talpraesett munkatársunkat az alábbi munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Új lehetséges ügyfelek felkutatása, igényeik felmérése
  • A Profession. hu teljes termékpalettájának értékesítése telefonon, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Az ügyfélkör tudatos megismerése, feltérképezése, piacszegmentálás, kapcsolatfelvétel
  • Hirdetői tevékenységek nyomon követése, vásárlói szokások figyelése
  • Ügyféligények és panaszok telefonon és emailen történő kezelése
  • Szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • Kampányokban, akciókban való aktív részvétel

Amire számíthatsz, ha minket választasz:

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Önálló, felelősségteljes pozíció
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség
  • Szakmai képzések, trainingek
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai meetupok, bulik, offsite stratégiai tervezések, csocsó, szülinapi-, évfordulós- és vásárfiás édességekkel megrakott asztal
  • Innovatív, professzionális közeg

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítésben, kifejezetten új ügyfélszerzésben
  • Határozott és magabiztos kiállással bírsz
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • Sikeresen tudsz meggyőzni embereket és ezt szívesen használod is
  • Feladataidat önállóan is a legjobb minőségben és a legnagyobb lelkesedéssel látod el
  • Szívesen találsz ki és valósítasz meg új megoldásokat
  • Ha jól beszélsz angolul

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

270.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.