A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Csatlakozz a Profession.hu saját értékesítési csapatához!

Telesales Representative

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • a Profession portfóliójának telefonos értékesítése (például hirdetési csomagok), “Up és Cross selling” tevékenységek
  • az akvirálás mellett a meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • célcsoportok felderítése, a piac szegmentálása, vállalati erőforrások hatékony felhasználása
  • a hirdetői tevékenységek és a vásárlói szokások figyelemmel kísérése
  • ügyféligények és panaszok telefonon és emailen történő kezelése
  • szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • a futó kampányokban, akciókban való produktív közreműködés
  • termékfelelősként egy-egy projekt vezetése, illetve ad hoc projektekben történő részvétel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • örömmel és könnyedén teremtesz kapcsolatokat lehengerlő kommunikációs készségednek köszönhetően
  • agilis, elhivatott, kitartó vagy és mestere a meggyőzésnek
  • a rutinod lelkesedéssel párosul és lázba hoznak az újabb és újabb kihívások
  • innovatív vagy a megoldásokat illetőleg, jól reagálsz váratlan helyzetekre is
  • akarj és merj angolul beszélni az ügyfelekkel

AMIT KÍNÁLUNK

  • részese lehetsz egy piacvezető, sikeres márka mindennapjainak
  • önálló, felelősségteljes pozíciót kínálunk, ahol kezdetekben mentorprogrammal segítünk feltérképezni a terepet
  • széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség és komoly szakmai fejlődés várhat rád egy inspiráló közegben
  • motiváló juttatási csomagot, hasznos képzéseket és trainingeket nyújtunk
  • spontán és nem spontán szerveződött közös reggelik, kávézások, csocsózások, nassolások, focinézések, bulik kellős közepén találhatod magad

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

270.000 Ft

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Ha ösztönzőleg hat rád az új és a jobb, akkor feltétlenül kattints a „Jelentkezem” gombra.