Telesales munkatárs

(részmunkaidőben - 20 óra/hét)

    A Language Solutions 12 éve működik Magyarországon. Cégünk kommunikációs készségfejlesztő tréningeket és nyelvtanfolyamokat szervez a vállalati szektor számára.

    Telesales munkatársunk elsődleges feladatai közé tartozik az új ügyfelek felkutatása, valamint megbeszélések egyeztetése B2B ügyfelekkel. Olyan munkatársat keresünk, aki kiváló kommunikációs és értékesítési készségekkel rendelkezik.

Főbb feladatok:

  • ügyfelek felkeresése telefonon keresztül
  • termékeink ismertetése és az értékesítési folyamat megkezdése a telefonhívások során
  • leadek generálása és a belső adatbázis kezelése
  • értékesítési kampányok menedzselése a CRM rendszerünkön keresztül
  • leadekkel való személyes találkozó egyeztetése

Téged keresünk, ha:

  • van korábbi tapasztalatod telesales pozicióban
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • van kitartásod a magasabb számú értékesítési hívások lebonyolításához
  • van tapasztalatod a CRM értékesítési alkalmazások kezelésében
  • B2 (középfok) szintű az angol nyelvtudásod (a telefonos értékesítés magyar nyelven történik)

Fizetés:

  • havi alapbér: bruttó 180.000 Ft, (heti 20 munkaóra)
  • az ösztönző rendszer a megvalósított értékesítési értekezletek számán alapul

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. Kerület

Kérjük, hogy küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!