• Vállalatunk, a Partner Log Kereskedelmi Kft., Törökbálinti raktárába keres munkatársat.
  • Csatlakozz hozzánk

    Telesales munkatárs

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Telefonos kapcsolattartás már meglévő ügyfelekkel,
      • telefonon és e-mailben érkező megrendelések rögzítése a rendszerben,
      • kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség,
      • ügyfélközpontú hozzáállás,
      • jó kommunikációs képesség,
      • határozott, magabiztos fellépés,
      • pontos, precíz munkavégzés,
      • felhasználói szintű számítógép-ismeret.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú, stabil munkahely,
      • rendszeres időben átutalt kereseti lehetőség: havi bruttó 260.000.- Ft,
      • cafeteria (20.500 Ft/hó),
      • ingyenes céges buszjárat Törökbálint – Érd – Tárnok – Sóskút – Biatorbágy útvonalon.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Telefonos értékesítő
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2045 Törökbálint, Depo hrsz.062/68.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A jelentkezéshez küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!