SOFTWORLD KFT.
Ha úgy érzed, hogy szívesen foglalkoznál értékesítői tevékenységgel, kiemelkedően jó vagy az ügyfélkezelésben, jó az érvelés és értékesítési technikád, szeretsz emberekkel foglalkozni, és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor, Rád várunk, csatlakozz csapatunkhoz!

Telesales értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos értékesítési tevékenység
  • Új, és régi ügyfelek felhívása
  • Megrendelések, felvétele, rögzítése
  • A megrendelőkkel való hosszú távú kapcsolatok kiépítése és ápolása
  • A cégről alkotott pozitív kép kialakítása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás a sikeres partner kapcsolat érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret,
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség telefonon keresztül is,
  • Kitartó személyiség, ügyfélközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint,
  • Céges telefon,
  • Kedvezményes étkezési, és vásárlási kedvezmény.

    Munkaidő: H-P: 8-16,30

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 19.ker. Hofherr Albert utca 11/a

Önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.