Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Telesales Értékesítő-bejövő hívások

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van
  • képes hatékonyan felmérni az ügyfelek igényeit
  • ügyfélorientált szemléletű
  • kiváló szóbeli kommunikáció jellemzi
  • képes a felmerülő kérdések gyors és türelmes megválaszolására
  • önállóan képes a felmerülő problémák megoldására

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelését, értékesítésést
  • lemondások kezelését és ezzel együtt megtartási tevékenység végzését
  • termékek és kapcsolódó szolgáltatások iránti igényfelmérést
  • tájékoztatás nyújtást az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és
  • szerződéskötési feltételekről
  • panasz és reklamáció kezelését

Amit mi nyújtunk:

  • alapbér, és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
  • központi helyen, könnyen megközelíthető, kulturált irodai környezet, stabil
  • hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • fiatal csapat, kellemes munkakörülmények az év irodája pályázaton 2.
  • helyezést elért 21. századi irodában.
  • több hetes felkészítő tréning a UPC-s termékekről és értékesítési technikákról

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Soroksári út 30-34. D épület

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: UPC Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Telesales Értékesítő-bejövő hívások
  • Rövid pozíció név: Telesales Értékesítő-bejövő hívások
  • Hirdető cég: UPC Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelését, értékesítésést lemondások kezelését és ezzel együtt megtartási tevékenység végzését termékek és kapcsolódó szolgáltatások iránti igényfelmérést tájékoztatás nyújtást az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és szerződéskötési feltételekről panasz és reklamáció kezelését
  • Elvárások: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK! minimum középfokú végzettséggel rendelkezik magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van képes hatékonyan felmérni az ügyfelek igényeit ügyfélorientált szemléletű kiváló szóbeli kommunikáció jellemzi képes a felmerülő kérdések gyors és türelmes megválaszolására önállóan képes a felmerülő problémák megoldására
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1