Telesales bankár

Átlag bér bruttó 450.000 Ft

Támogató és befogadó csapat, rugalmas vezetők, megtanulható és teljesen bejelentett telefonos munka - ez az eSense, egy prémium CallCenteres cég. Csak meglévő ügyfeleket kell hívni, átlátható a jutalékrendszer és folyamatos szakmai segítséget kapsz a munkához.

Hogy miért ránk a szavaztak a legtöbben a Szerethető munkahelyek nagyvállalati kategóriájában? Nézd meg itt: https://esensekarrier.hu/

Feladatok:

  • kizárólag meglévő ügyfélkör megkeresése telefonon keresztül
  • kedvező pénzügyi konstrukciók értékesítése
  • adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legyen érettségid
  • aktív Office használó legyél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás

  • légy pozitív
  • légy nyitott
  • legyen igényed tanulni és fejlődni

Amit kínálunk:

  • 6 órás munkakör - váltott munkarendben
  • karrierlehetőség
  • az átlagnál jobb fizetés
  • frissen átadott, Duna-parti munkahely modern terekkel és eszközökkel

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!