VOLÁNPACK ZRT. (VOLÁNPACK ZRT. VOLÁNPACK ZRT.)

Telepvezető

Főbb feladatok, munkák:

    A társaság biharkereszesi telepének ( 25 fő munkavállaló) vezetése
    A termelési feladatok megszervezése, irányitása, összehangolása
    A termelést okozó problémák elemzése, értékelése, intézkedések azok megszüntetésére
    Az optimális termelési szerkezet és működés kidolgozása
    Részvétel a telep beruházási és fenntartási munkáiban
    Egüttműködés a társaság másik két telephelyével

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Felsőfokú végzettség
    Felhasználói szintű számitógépes ismeret
    Nagyfokú mobilitás, önállóság, határozottság, dinamikus hozzáállás
    Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
    B kategóriás jogositvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol és vagy román nyelvismeret

Amit kínálunk:

    Hosszú távú munkalehetőség egy magyar tulajdonú társaságban, mely 50 éves múlttal és tapasztalattal rendelkezik a csomagolás és csomagoló eszköz gyártás területén.
    Versenyképes jövedelem
    Cégautó használata

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4110 Biharkeresztes

Önéletrajz küldésével.