A Pinkamenti Agrár Kft.

TELEPVEZETŐ MUNKATÁRSAT

keres tejelő tehenészetébe Vasaljára (Vas megye).

Feladatok:

  • A telep működési rendjének biztosítása az állategészségügyi követelmények betartásával;
  • Az állatok tenyésztésével, tartásával kapcsolatos munkafolyamatok szakmai irányítása és ellenőrzése;
  • Gyógyszerek, vegyszerek tárolási ellenőrzése, ill. állatorvos által meghatározott kezelések elvégzése, ezek betartásának felügyelete, dokumentációja;
  • A szükséges adminisztráció elvégzése.

Munkavégzéshez szükséges követelmények, készségek:

  • Minimum érettségi;
  • Határozott, magabiztos fellépés;
  • Alkalmasság a fizikai munkavállalók tevékenységének irányítására;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • MS Office ismeretek;
  • Nagyüzemi állattenyésztési gyakorlat;

Amit a Kft. kínál:

  • Nagyfokú önállóság;
  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés;
  • Lakhatási támogatás;
  • Versenyképes jövedelem;

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vasalja

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.