Claessens Kft (CLAESSENS KFT.)
  • A Claessens Group Somogy megye legnagyobb és leginnovatívabb állattartó telepe, amelynek központja Somogyszob Nagybaráti-pusztán található. A cégcsoport fő profilja a sertés- és tejelőszarvasmarha-tenyésztés, míg a növénytermesztés kizárólag a saját állatállomány ellátását szolgálja. A közel 250 főt foglalkoztató vállalat mára Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadójának számít.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Telepvezető-helyettes

    Főbb feladatok, munkák:

      • Telepirányítási rendszer használata
      • Feladatok kiosztása, ellenőrzése
      • Ügyelet ellátása
      • Állategészségügyi feladatok ellátása, irányítása
      • 10-15 fős csapat vezetése
      • Higiéniai és állatjóléti előírások betartásának felügyelete
      • Együttműködés az ágazat vezetőivel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 1 - 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
      • Önálló munkavégzés
      • Jó kommunikációs készség
      • Megbízhatóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Szakirányú végzettség
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Szakmai fejlődés
      • Külföldi továbbképzések
      • Lendületes, fiatal csapat
      • Versenyképes juttatási csomag
      • Kedvezményes szállás lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Agrármérnök
    • Környezet, Mezőgazdaság vezető
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7563 Somogyszob, Nagybaráti puszta

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

    A „Jelentkezem” gombra kattintást követően, kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!