Kik vagyunk mi?

A STAVMAT közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 33 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseinkben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudunk nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresünk, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Mi megbecsüljük a munkádat!

Dinamikusan bővülő cégünk

TELEPVEZETŐ

munkakörbe kollégát keres a HATVANI kereskedésébe

Téged keresünk, ha:

  • erős kereskedői szemlélettel és gazdasági ismeretekkel rendelkezel
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy
  • építőanyag termékismereted van
  • vezetőként már szereztél tapasztalatot
  • határozottság, eredményorientált szemlélet jellemez
  • kiváló szervezési, tárgyalási és problémamegoldó képesség birtokában állsz
  • proaktív, megbízható vagy, munkádért felelősséget vállalsz
  • MS Office programok (Word, Excel); SAP nem újdonság Számodra
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Mit kínálunk?

  • kötetlen munkarendet Számodra, vagyis Te osztod be a saját munkaidőd!
  • versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
  • kiemelkedő prémiumrendszer
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • határozatlan idejű munkaszerződés, pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
  • megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
  • kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
  • cégautó, céges laptop/mobiltelefon használat

Ezek lesznek a Te feladataid:

  • a telep értékesítési tevékenységének tervezése, irányítása és ellenőrzése
  • termékmenedzsmenttel együttműködve a telepi szortiment kialakítása és folyamatos felülvizsgálata
  • a telep eredményességének, az üzleti célok megvalósulásának elemzése és napi szintű ellenőrzése
  • a telep közvetlen régiójában lévő építési és felújítási projektek, beruházások, potenciális új vevők felkeresése, a meglévő vevők folyamatos látogatása
  • az árrés alakulásának, cikkenként és vevőnként történő vizsgálata
  • folyamatos (heti) szóbeli tájékoztatás a beosztottak felé a telep üzleti eredményéről, a munkatársak motiválása
  • az éves leltár megszervezése és végrehajtása
  • új munkatársak kiválasztása, betanítása

Munkavégzés helye, ideje:

  • HATVAN STAVMAT építőanyag kereskedelem, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hatvan

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉRIGÉNNYEL.