Telepvezető – baromfigondozó

Nettó 350e Ft havi bér

Felsőteleki Parasztgazdaság Kft.

3594 Hejőpapi

Csatlakozzon hozzánk

pozícióba!

A Felsőteleki Parasztgazdaság Kft. tulajdonosi köre több évtizede foglalkozik vágócsirke hízlalással korszerű, magas termelési színvonalon működő Hejőpapi telephelyén.

Főbb feladatok, munkák:

Telepi dolgozók irányítása, megfelelő motivációs szint kialakítása
Termelés technológiai előírások, állategészségügyi, járványvédelmi szabályok betartása, betartatása, ellenőrzése, további fejlesztése
Brojlercsirkék napi gondozása, munkatársak munkavégzésének napi kontrollja
Műszaki ismeretek, meghibásodások kijavítása, műszaki hibák elhárítása
Takarmány fogyasztás folyamatos figyelemmel kísérése
Takarmány fogadása
Elhullás összeszedése, kihordása
Szalmázás
Istálló naplók vezetése, gépjárműforgalom naplózása
Itatási program végrehajtása, dokumentálása: gyógyszerek, vitaminok oldatba keverése, adagolóba való elkészítése
Csirkeszállításon való részvétel, szállításra istállók felkészítése
Csúszókerekes rakodógéppel istállók trágyázása
Univerzális rakodógéppel szalmabálák hordása
Istállók takarítása a munkatársakkal közösen seprűtiszta állapot
Istállók takarításánál takarítási feladatok, magasnyomású mosóval istálló mosási munkák és egyéb feladatok
Istállók felkészítése következő turnus fogadására
És egyéb brojlercsirke hizlalással kapcsolatos feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum 5 év nagyüzemi vágócsirke hízlalásban szerzett tapasztalat!
Legalább 3 év nagyüzemi vágócsirke telepen szerzett vezetői tapasztalat!
B kategóriás jogosítvány
Csúszókerekes rakodógép kezelői gyakorlat, ismeret
Univerzális rakodógéppel szerzett kezelői gyakorlat, ismeret
Vágócsirke hízlalás során használt technológia magas szintű ismerete
Precizitás, munkájára igényes személyiség
Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvány
Állatok szeretete
Lelkiismeretes munkavégzés
Becsületesség
Csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság, csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Big Dutchman automatizált technológia ismerete, azzal kapcsolatos tapasztalat abban az esetben, ha azt vágócsirkéhez kapcsolódóan szerezte
Mezőgazdasági iskolai végzettség
Fényképes önéletrajz

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
Versenyképes, vonzó fizetés
350 000 Ft/hó nettó fizetés, valamint a későbbiekben teljesítménybónusz
Hétköznap munkahelyi ebéd
Korszerű automatizált technológia
Jó munkakörülmények, emberi bánásmód
Teljesítmény elismerése
Szerviz szünetben fizetett távollét
Szállás biztosított

Önéletrajzában elérhetőségei mellett, kérjük eddigi munkatapasztalatait és munkahelyeit is megjelölni szíveskedjen!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!