29 éves piacvezető magyar nagyvállalat, a Multi Alarm Zrt. keres munkatársat
GPS alapú nyomkövető rendszer

Telepítő/ Karbantartó

munkakörbe
munka végzés helye: Vas, Veszprém és Zala megye.

Feladatok:

  • a vállalat által gyártott és forgalmazott GPS alapú nyomkövető rendszerek gépjárművekbe való beszerelése és javítása
  • munkalap felvétele az elvégzett beszerelésekről és javításokról

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, megbízható, folyamatosan fejlődő nagyvállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidővel
  • 1 műszakos munkarend
  • a munkavégzéshez szükséges eszközökkel felszerelt céges gépjármű, mobiltelefon
  • versenyképes jövedelem

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány több éves vezetési gyakorlattal
  • autószerelő vagy autóvillamossági szerelő végzettség
  • büntetlen előélet
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • precizitás

Előnyt jelent:

  • tárgyalási szintű angol/német nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Veszprém megye, Zala megye