NATUR - ROST Kft.
  • 1994-ben alakult élelmiszer nagykereskedés vagyunk Szigetszentmiklóson. 25 éve stabilan működünk a piacon.Egyetlen tulajdonos és egyetlen ügyvezető.Főleg közbeszerzéseken szerezzük piacainkat. Most szeretnénk nyitni új piacok felé. Nagykonyháknak szállítunk szárazárut, fűszértárut. A nevünk NATUR-ROST KFT.

  • Munkatársat keresünk

    Telephelyvezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Szigetszentmiklósi élelmiszer nagykereskedés telephelyvezető munkakörbe keres munkatársat. A pozíció az ügyvezető utáni első ( legfelsőbb) munkakör, ezért magasfokú lojalitást , elkötelezettséget követel meg tulajdonos ( ügyvezető) felé. Széleskörű feladat ellátás szükséges , amit személyesen egyeztetünk. Középfokú excel tudás szükséges feltétel.Megegyezés utáni magas fizetést kínálunk időszaki prémiummal és 13. havi fizetéssel. Várjuk önéletrajzát feltétlenül fizetési igénnyel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      magasfokú lojalitás és őszinteség tulajdonos felé

      legalább középfokú vagy jobb szintű excel ismeret

      készletgazdálkodás tudása szükséges helyettesítés esetén

      fuvarszervezés szükséges munkaköri feladat

      többit személyesen

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      excel magasfokú tudása

      felsőfokú diploma

      targoncavezetői jogosítvány

      IFS rendszer ismerete,tapasztalat

    Amit kínálunk:

      10 fős csapat vagyunk. Profi számlázó programmal rendelkezünk.Kedvező, családias munakahelyi légkör. Biztos hely a piacon kedvező piaci , szakmai tudással.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Üzlet-, Boltvezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2310 Szigetszentmiklós, Kardos István utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    önéletrajz, diplomák