ALTOTERRA Kft.

Az AltoTerra Kft, Közép-Magyarországi régió egyik meghatározó műtrágya-, növényvédőszer- és vetőmag forgalmazó vállalata Újszilvási csapatába keresi új kollégáját az alábbi munkakörbe:

TELEPHELYVEZETŐ HELYETTES

Főbb feladatok, munkák:

    Az új kolléga az alábbi feladatokat látja el:

    • a telephely tevékenységének felügyelete, napi működésének koordinálása
    • 8-10 fős csapat vezetése, feladatok kiosztása, ellenőrzése
    • együttműködés a kecskeméti központi irányítással, beszerzéssel, logisztikával
    • munkavédelmi és tűzvédelmi előírások végrehajtásának betartása
    • adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Leendő kollégánk az alábbi készségekkel rendelkezik:

    • középfokú szakirányú végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • jó vezetői készség, önállóság
    • igényes, precíz, megbízható munkavégzés
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • vegyi áruk piacán szerzett tapasztalat
    • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
    • műszaki beállítottság
    • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

    • stabil háttér
    • versenyképes fizetés
    • szolgálati jármű, telefon használat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2768 Újszilvás, Abonyi út 2.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.