A nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és egyedi vízgépeket gyártó
Ganz Engineering és Energetikai Gépgyártó Kft. budapesti munkahelyre munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Telephelytervező mérnök

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Munkatapasztalat: minimum 5 év gépészeti, épületgépészeti, villamos bekötési tapasztalattal
  • Berendezések, emelőgépek, daruk, szivattyúk, turbinák, áramlástechnikai berendezések telepítésének, helyszíni kialakításoknak tervezésében való részvétel
  • Szükség esetén külső kapcsolatok kiépítése, a kooperációba kiadott feladatok megfogalmazása, a végrehajtás felügyelete
  • AutodCAD, SolidWorks felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Utazási hajlandóság, munkavégzés atomerőművi környezetben
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló és/vagy csapatban való munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny

  • Angol nyelvtudás
  • Orosz nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Feladatok:

  • Komplett berendezések telapítési tervezése,
  • Konstrukciós fejlesztési feladatok előkészítése, kidolgozása, dokumentálása
  • Komplett kiviteli tervdokumentáció elkészítése, adaptálása
  • Gyártásra alkalmas szintű dokumentációk készítése
  • Ajánlati és kiviteli tervezés; minőségtervezés
  • Helyszíni szerelésvezetés; tervezői művezetés, minőségbiztosítás
  • Beszerezés műszaki feladatainak ellátása

Amit ajánlunk

  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéni fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Szakmai önéletrajzzal várjuk.