Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 17 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most budapesti kirendeltségünkre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Telephelyi raktáros (Budapest)

Új kollégánk feladata a kollégákkal együtt biztosítani a telephelyre érkező ügyfelek gyors, gördülékeny kiszolgálását, akár bérleti-, akár vásárlási szándékkal térnek be hozzánk.

Feladatok:

  • közreműködés az építőipari gépek bérbeadásában
  • eszközök kiadása és visszavétele
  • telephelyi raktár rendbentartása
  • kisebb karbantartások elvégzése

Elvárások:

    Ideális jelölt, aki jó műszaki érzékkel rendelkezik és nem riad vissza a kétkezi munkától.
    • középfokú végzettség
    • jó kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
    • B kategóriás jogosítvány
    • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • OKJ-s targonca kezelői jogosítvány
  • középfokú műszaki végzettség
  • tapasztalat az ügyfélkezelésben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

Amit nyújtunk:

  • lendületes, fiatalos csapat
  • családias légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • biztonságos stabil háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • céges mobiltelefon
  • évente több céges rendezvény, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

Munkaidő:

  • H-P - 7:00-15:30-ig

A munkakezdés várható időpontja:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A kiválasztás menete:

  • Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz), bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva 2019. december 20-ig.
  • Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.