Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 17 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Most debreceni kirendeltségünkre keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Telephelyi műszaki előkészítő (Debrecen)

Új kollégánk feladata a kollégákkal együtt biztosatni a telephelyre érkező ügyfelek gyors, gördülékeny kiszolgálását, akár bérleti-, akár vásárlási szándékkal térnek be hozzánk.

Feladatok:

    • közreműködés az építőipari gépek bérbeadásában, az ügyfelek kiszolgálása
    • esetenként kisebb gépkarbantartási munkák elvégzése
    • eszközök kiadása és visszavétele
    • bérleti szerződések, számlák készítése, pénztárkezelés

Elvárások:

    Az ideális jelölt ügyfélkezelési tapasztalattal és műszaki érzékkel rendelkezik. Nem riad vissza a kétkezi munkától, jártas a számítógép kezelésben.

    • középfokú végzettség
    • jó kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
    • B kategóriás jogosítvány
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
    • tapasztalat az ügyfélkezelésben
    • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

    • OKJ-s könnyű-, nehéz-, emelőgép-, targonca kezelői jogosítvány
    • középfokú műszaki végzettség

Amit nyújtunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • biztonságos stabil háttér
    • hosszú távú együttműködés
    • céges mobiltelefon

    A munkakezdés várható időpontja: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

A kiválasztás menete:

  • Küldje el pályázatát bérigény megjelölésével 2018. július 12-ig.
  • Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.