VIDEOTON HOLDING ZRt. - Ipari Park Vállalat

Telephelyi gondnok

A VIDEOTON HOLDING ZRt. Ipari Park Vállalat legfőbb célja és feladata: partnerei fejlődéséhez, versenyképességének megőrzéséhez szükséges infrastruktúra szolgáltatások megbízható, költséghatékony és környezetet kímélő biztosítása.
Vállalatunk szerteágazó működési területe, tevékenységei, az eltérő szolgáltatási területek sokszínűsége, lehetőséget és teret kínálnak a változatos munkavégzéshez.
Társaságunk stabil hátteret, kiszámítható és tervezhető jövőképet kínál minden munkatársának.
Amennyiben szeretne tagja lenni egy lendületes csapatnak, ahol van lehetőség a folyamatos fejlődésre, új technológiák és eljárások megismerésére, várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák:

  • A telephelyi gépészeti, valamint a villamos energia ellátó hálózatok üzemvitelével kapcsolatos teendők ellátása.
  • Kapcsolattartás a cég székhelyén lévő szakmai területekkel.
  • Területfenntartási munkák végzése, irányítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelői vagy gépészeti végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú tervezhető munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges üdülés, üdültetés
  • Kedvező juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés

Munkavégzés helye:

7019 Sárbogárd, Haladás út 4.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!
Az önéletrajzban kérjük adja meg bérigényét!