PBM Mélyépítő Kft.

Hazai, speciális mélyépítéssel foglalkozó építőipari kivitelező cégünk folyamatos bővülés miatt megbízható kollégát keres!

Ha szeretnéd, hogy a munkád fontos és értékes legyen, akkor CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Alapbér: nettó 250 000 Forinttól (tapasztalat függvényében)

Munkavégzés helye: Dunakeszi ipari park

TELEPHELYI GONDNOK / RAKTÁROS

Hirdetés szövege:

    • A telephellyel és a létesítménnyel kapcsolatos karbantartási és üzemeltetési feladatok ellátása
    • A teljes raktári készlet (építőipari eszközök) tárolása, kezelése, árátvétel, árukiadás
    • Telephelyi anyagmozgatás (gépi és kézi)
    • Több tonnás alkatrészek autóra rakása és leszedése
    • A raktári dokumentáció kezelése
    • Egyéb telephelyi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • B kategóriás jogosítvány,
    • Raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat,
    • Targoncavezetői tapasztalat,
    • Rugalmas, rendszerető és önálló személyiség,
    • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés,
    • Érvényes OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

    • Anyagi és erkölcsi megbecsülés,
    • Az alapbéren felül teljes bejárás támogatás, céges mobiltelefon, albérlet támogatása,
    • Egy műszakos munkarend,
    • Változatos, kihívásokkal teli feladatok,
    • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon