Telephely vezető

Andocsi Fehér Gyémánt Kft.

Kaposvár

Családi vállalkozásunk 1989 óta baromfihízlalással foglalkozik. Az állatlétszámot és a felnevelésükhöz szükséges alapanyag mennyiséget az Y Cégcsoport biztosítja. Fő termékünk a pulyka, melyből évi 200 000-250 000db vágópulykát értékesítünk 2 telephelyen az integráció számára.

Kaposvári telephelyünkre azonnali kezdéssel sürgősen

Telephely vezetőt

keresünk.

Telephelyünkön jelenleg 43 000 db napos pulyka van, 19 db istállóban, ahol önetető és önitató rendszer biztosítja az állatok ellátását, az almolás(aprított szalma az állatok alá) kézi erővel történik. Egy turnus időszak(amig a felnevelés zajlik) 5 hónap, és azt követően kisebb szerviz időszakot követően érkezik a következő állomány.

Feladatok:

  • fő feladat az állatok napi szintű ellátása
  • napi 4-6 fő állatgondozó koordinálása, ellenőrzése
  • megszervezni és irányítani a nappalos és éjszakás műszakot
  • az ellátáshoz szükséges alapanyagok, eszközök biztosítása (pl. szalma berakás az istállókba, rakodó géppel, amit az állatgondozók szórnak tovább pl.)
  • kapcsolattartás az állatorvossal, villany-gáz szerelővel, egyéb karbantartóval, Y Takarmányipari Kft-vel.
  •  állattartással kapcsolatos adminisztrációk, naplók vezetése(vegyszerezési, elhullási napló, látogatási-napi 5-10 perces rutin)
  •  napi szintű operatív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • agrár vagy mezőgazdasági területen szerzett végzettség
  • önálló munkára való képesség (teljes munkaidő 8órás)
  • jó kommunikációs, kapcsolat teremtő és szervező készség, pontosság, precizitás
  • vezetői tapasztalat szerzés
  • B kategóriás jogosítvány!

Előny:

  • állattartás területén való több évi munkásság/ tapasztalat

Amit kínálunk:

  • magas bérezés (átlag feletti)
  • céges autó, és telefon biztosítva

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kaposvár