Nemzetközi hátterű reklámügynökség vagyunk, a társadalmi célú kommunikáció és a fundraising magyarországi specialistája. Ügyfeleink neves alapítványok, egyesületek.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

telemarketinges operátor

Feladatok:

    TELEMARKETINGES OPERÁTORKÉNT

    • kimenő hívások intézése ügyfeleink adományozói felé
    • újbóli adományozásra ösztönzés
    • más adományozási formák felkínálása
    • nem klasszikus értékesítő munka!

Elvárások, jellemzők:

  • empatikus, türelmes, kedves személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • eredményorientált, céltudatos karakter
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek és rutin
  • irodai szoftverek ismerete
  • precíz munkavégzés, pontosság
  • megbízhatóság
  • stressztűrő képesség
  • min. középfokú végzettség, érettségi

Előny:

  • operátori vagy ügyfélszolgálatos tapasztalat
  • kötődés a civil szférához, jótékony ügyekhez

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix fizetés
  • bejelentett munkaviszony
  • motiváló jutalék a fix béren felül
  • kellemes, barátságos, magas színvonalú irodai környezet
  • biztos háttér, szakmai támogatás, hosszú távú elhelyezkedés lehetősége egy gondoskodó cégnél
  • transzparencia az elvárásokban, folyamatos vezetői visszajelzések
  • akár részmunkaidőben, rugalmas időbeosztással is végezhető munka, ideális nyugdíjasok és kismamák számára, egyéni megállapodás szerint
  • a telemarketinges operátori munka otthonról is végezhető

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, fényképes pályázati anyagát küldje: a "Jelentkezem" gombra kattintva tárgy: HD telemarketinges.