Nemzetközi Kiadóvállalat több, mint 20 éves magyarországi leányvállalatához keresünk a call center világban jártas, ambiciózus új munkatársat az alábbi pozícióba:

Telemarketinges munkatárs

Minket keres, ha bejelentett, megbízható, stabil hátterű vállalatnál szeretne dolgozni.

Feladatok

  • Kiadó szolgáltatásainak értékesítése telefonon
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Megrendelések fogadása
  • Ügyféladat karbantartás
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal
  • Pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Telefonos értékesítésben szerzett minimum 1-2 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló kifogáskezelés
  • Agilitás, önállóság

Előny

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • választható 6, 7 vagy 8 órás munkaidő
  • Havi alapbér + jutalék már a próbaidő alatt is
  • Kiemelkedő juttatások a próbaidő után
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kezdés előtt szakmai tréning, felkészítés
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Kulturált irodai környezet
  • Fiatal, lelkes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1146 Hungária Körút körút 140-144.