Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Telekommunikációs üzletkötő

    Állás Lehetőség.

    Magyarország piacvezető telekommunikációs szolgáltatója több milliárd forintos beruházást hajt végre annak érdekében, hogy minden háztartásban elérhető legyen a szélessávú internet szolgáltatás.

    A Magyar Telekom partnereként a Médiatel Kft. feladata, hogy a szolgáltatást minden háztartásba eljuttassa, ennek érdekében korlátozott számú kollégát keresünk Telekommunikációs üzletkötő munkakörbe Budapest és Pest megye területére.

    Legyél Te is részese ennek a hatalmas projektnek!

    Bérezés: 50.000.-Ft Alapfizetés + kiemelt teljesítmény jutalék.

Feladatok:

    A Telekom termékeinek és szolgáltatásainak személyes, az ügyfelek lakóhelyén történő értékesítése (vezetékes és mobil szolgáltatások, TV, internet) , Előfizetői szerződések megkötése, Ügyfél ápolás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • direkt értékesítési tapasztalat előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok!
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítmény alapú jövedelem
  • folyamatosan bővülő ügyfélkör
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • fiatalos, vidám, eredményorientált csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség/szakmai és értékesítői képzéseken való részvétel
  • kedvezményes mobiltelefon használat
  • versenyeken való részvételi lehetőség (értékes nyereményekkel)

    Téged is várunk a Telekom partnereinek csapatába!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Küldd el fényképes önéletrajzodat 2017.07.30-ig a pozíció nevének megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

Bővebb információ: 0630-877-0000 telefonszámon.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Médiatel Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Telekommunikációs üzletkötő
  • Rövid pozíció név: Üzletkötő
  • Hirdető cég: Médiatel Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Pest megye
  • Feladatok: A Telekom termékeinek és szolgáltatásainak személyes, az ügyfelek lakóhelyén történő értékesítése (vezetékes és mobil szolgáltatások, TV, internet) , Előfizetői szerződések megkötése, Ügyfél ápolás
  • Elvárások: jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség direkt értékesítési tapasztalat előnyt jelent, de ennek hiánya nem kizáró ok! pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.20