A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni. Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Tapasztalt

Telefonos Üzletkötő

vagy?

Főbb feladatok, munkák

  • a Profession portfóliójának telefonos értékesítése, “Up és Cross selling” tevékenységek
  • az akvirálás mellett a meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • célcsoportok felderítése, a piac szegmentálása, vállalati erőforrások hatékony felhasználása
  • a hirdetői tevékenységek és a vásárlói szokások figyelemmel kísérése
  • ügyféligények és panaszok telefonon és emailen történő kezelése
  • szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • a futó kampányokban, akciókban való produktív közreműködés
  • termékfelelősként egy-egy projekt vezetése, illetve ad hoc projektekben történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • örömmel és könnyedén teremtesz kapcsolatokat lehengerlő kommunikációs készségednek köszönhetően
  • agilis, elhivatott, kitartó vagy és mestere a meggyőzésnek
  • a rutinod lelkesedéssel párosul és lázba hoznak az újabb és újabb kihívások
  • innovatív vagy a megoldásokat illetőleg, jól reagálsz váratlan helyzetekre is
  • fekszik az angol akkor azt mi komoly előnyként értékeljük

Amit kínálunk

  • részese lehetsz egy piacvezető, sikeres márka mindennapjainak
  • önálló, felelősségteljes pozíciót kínálunk, ahol kezdetekben mentorprogrammal segítünk feltérképezni a terepet
  • széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség és komoly szakmai fejlődés várhat rád egy inspiráló közegben
  • motiváló juttatási csomagot, hasznos képzéseket és trainingeket nyújtunk
  • spontán és nem spontán szerveződött közös reggelik, kávézások, csocsózások, nassolások, focinézések, bulik kellős közepén találhatod magad

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

270.000 HUF

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.

Ha ösztönzőleg hat rád az új és a jobb, akkor feltétlenül kattints a „Jelentkezem” gombra.