CLAIM SERVICE Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Telefonos ügyintéző kolléga

Főbb feladatok, munkák:

    • Telefonos kampányokban való részvétel
    • Szakmai oktatást követően kimenő hívások indítása meglévő ügyfelek felé
    • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú iskolai végzettség (érettségi vizsga)
    • Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
    • Megbízhatóság, kitartás, precizitás, önálló munkavégzés
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Ügyfélközpontú szemlélet
    • Tanulási készség, új ismeretek elsajátítására való igény

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Telefonos munkakörben szerzett tapasztalat
    • PSZÁF vizsga

Amit kínálunk:

    • A belépést követően képzéseink által biztosítjuk a naprakész szakmai tudást, ezért pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • Hosszútávú munkalehetőség, ahol számítunk tudásodra és munkádra
    • Egy sikerorientált csapat tagja leszel, ahol munkatársaid kiemelkedő szaktudással rendelkeznek, és mindig számíthatsz a támogatásukra
    • A mindennapi munka újabb és újabb kihívásokat tartogat, valamint változatos feladatok elvégzésében veszel részt
    • Fejlődési szint függvényében előre lépési lehetőség más projektbe, ahol egy intenzív oktatást és sikeres vizsgát követően tudod megkezdeni a munkát

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, csatolja önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével!