Unod a hideghívásokat és a kiszámíthatatlan jutalékot? Dolgozz fix bérért budaörsi partnercégünknél az alábbi pozícióban:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • Beérkező hívások és e-mailek kezelése;
  • Megrendelések rögzítése és feldolgozása;
  • Hívásokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése;
  • Panasz- és reklamációkezelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1 év Call Center területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Precíz munkavégzés;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel;
  • Juttatási csomag: br. 310 000 Ft alapbér + helyközi bérlet 100%-os támogatása;
  • Összetartó csapat, családias munkahelyi környezet;
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (Kelenföldről 20 perc).
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budaörs
  • H-P: 08:00-20:00 között 8 órás munkaidő (08:00-16:30/11:30-20:00)
  • Havi egy szombati napon 08:00-16:30 közötti munkavégzés, melyért cserébe egy hétköznap jár szabadnapként
  • Munkakezdés várható időpontja: március eleje

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budaörs