A 119 éves MAGYAR AUTÓKLUB „sárga angyalaira”, a műszaki állomások országos hálózatára évtizedek óta számíthatnak a hazai és nemzetközi utakon autózók. A Nemzetközi Segélyhívó Központban minden nap azzal foglalkozunk, hogy segítünk a bajba jutott autósoknak.

Legyél Te is a Nemzetközi Segélyhívó Központunk (CC) lelkes, segítőkész csapatunk tagja, várjuk jelentkezésedet

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

pozícióra

Amiért mi szeretjük a munkánkat:

    • sokféle dologgal találkozunk, nincs két egyforma eset, mindig van valami újdonság
    • a vezetőnk megértő és figyelmes velünk, sokat tesz azért, hogy a „kis csapat” jó légkörben, hatékonyan tudjon dolgozni
    • rendszeres képzéseken veszünk részt, hogy tudásunk napra kész legyen
    • új munkatársainkat mentor programmal várjuk
    • jó hangulatú, vidám fiatalos csapat vagyunk

A munkába álláshoz alapfeltétel, hogy:

    • angolul aktívan beszélj és írj középfokon
    • van középfokú végzettséged (érettségi)
    • a számítógépet, az OFFICE programokat jól tudod kezelni, és a webes felületű programok használatában is jártas vagy
    • előnyös, ha még egy nyelven beszélsz, írsz, szintén középfokon, amely gyakorlatilag bármely európai nyelv lehet (pl. német, török, román, szerb, horvát, holland, stb.)

A munkakörülményekről fontos tudnod:

    • alkalmazottként, teljes állásban dolgozunk, a munkahelyünk biztos alapokon nyugszik
    • 7 nap /24 órában szolgáltatunk, a beosztásunk ehhez igazodik
    • a fizetés a 3 hónapos próbaidőt követően legalább bruttó 300 000 Ft;
    • természetesen kapunk pótlékokat is (ünnepnap; éjszakai)
    • Széchenyi kártya 5000 Ft-os keretét is megkapjuk
    • aki nem Budapestről érkezik a munkába, utazási támogatást is kap
    • támogatott egészségügyi szolgáltatást is kapunk, mert fontos az egészségünk védelme
    • Autóklub tagság ingyenes a részünkre, az előnyeit mindannyian élvezhetjük
    • vállalati üdülőnk Csopakon van, igazán kellemes és nagyon kedvezményes üdülési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Berda József u.15.

Egyéb juttatások:

cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

  • elküldöd a fényképes önéletrajzodat magyarul és angolul is
  • örülnénk magyarul írt kísérő levelednek is, amelyben bátran írj kötetlen formában arról, hogy mi az, ami miatt fontos lenne a számodra, hogy a MAGYAR AUTÓKLUB Nemzetközi Segélyhívó Központjában dolgozz velünk ügyintézőként.
  • Vonzáskörzet: Budapest, agglomeráció; Pest megye