BestByte Kft.
Magyarország szerte több partnerrel és szaküzlettel rendelkező kis- és nagyméretű elektromos háztartási készülékek, szórakoztató elektronikai termékek, valamint számítástechnikai perifériákat forgalmazó cégcsoport. Fiatalos, professzionális csapatába keres hasonlóan vidám, tanulni szerető, motivált kollégát.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Lakossági ügyfelek telefonos érdeklődéseinek, megrendeléseinek kiszolgálásában nyújtott támogatása belföldön.
    • Együttműködés a back office-al, egyszerű back office műveletek elvégzése.
    • Felmerülő reklamációk, panaszok kezelése.
    • A munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
    • Értékesítési feladat nincs.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kiváló kommunikációs készség
    • Ügyfélközpontú szemléletmód
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Rugalmasság, pontosság, a munkakörhöz kapcsolódóan tanulási hajlandóság
    • A decemberi csúcsidőszakban túlórázási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • telefonos ügyfélszolgálati munkakörben szerzett minimum egy éves szakmai gyakorlat
    • magabiztos, kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    • Tervezhető havi jövedelem
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Rugalmas és előre kiszámítható munkaidő beosztás. Nem a napi munkaóra szám a lényeges, hanem heti átlagban teljesüljön munkaóra.
    • Munkaidő 8-18 óra között egyeztetett – nem diktált - beosztás szerint.
    • Stabil tudás megszerzését követően home office munkavégzési lehetőség
    • Jó csapat, kellemes munkakörnyezet és légkör
    • Jelenleg elsősorban 4 órás, esetleg 6 órás munkatársakat keresünk. Túlórázás csak a kiemelt értékesítési időszakokban elvárt, ez évente összesen 3-4 hét.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1133 Budapest, Gogol utca

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzának feltötésével, a "jelentkezem" gomb megnyomásával lehet.