Magyarország meghatározó ebédszállító vállalata, a Teletál
telefonos ügyfélszolgálati asszisztens munkatársat keres DUNAKESZI központjába.

Egy fiatalos, jó csapatban fogsz dolgozni, igényes munkakörnyezetben, megfelelő eszközökkel, normál irodai munkaidőben: hétfőtől péntekig 8 órától 16 óráig. Túlórázni nem szoktunk, fontos számunkra, hogy a munka mellett a magánélet ne sérüljön!

Telefonos ügyfélszolgálati asszisztens

Főbb feladatok:

  • bejövő hívások fogadása
  • e-mail-en és on-line beérkező rendelések kezelése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • számítógépes adatrögzítés
  • kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • ügyfelek tájékoztatása cégünk szolgáltatásáról
  • területi képviselők munkájának támogatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismertek
  • precíz, pontos munkavégzés
  • monotonitástűrés

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

    Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunakeszi