Mobile Engine Kft.

Telefonos ügyfélmenedzser és webadmin support - webshop-üzemeltető cégben

Webshop-üzemeltető keres munkatársat az alábbi feladatokra:

    • Kimenő hívások indítása (felépített adatbázisból).
    • Meglévő és potenciális ügyfélkör bővítése, end-to-end folyamat kezelése.
    • Cold call megkeresések telefonon és emailben.
    • Webshop admin felületének kezelése.
    • Internetes adatbázis kezelése.

Fontos tulajdonságok, elvárások:

    • Pozitív gondolkodás és életszemlélet legyen a mozgatórugód.
    • Számodra is fontos legyen az elégedett ügyfél.
    • Szeress tanulni és fejlődni.
    • Légy nyitott az internet marketing világára.
    • Aktív felhasználói szintű számítógépes tudással bírj.
    • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés legyen a mottód.
    • Angol, német nyelv előny.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szükséges tapasztalat:

    Tapasztalat telefonos értékesítési területen.

    Nem igényel nyelvtudást, angol, német társalgási szint előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    Érdekes új világba és szakmába betekintés.

    Versenyképes fizetés igény szerinti juttatásokkal.

    Munkavégzés helye: Budapest.

    Részmunkaidő (4 óra) / otthoni munkavégzés lehetséges.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1065 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

CV