Szeretnél egy teljesen új csapat tagja lenni?

Nem ijedsz meg a kihívásoktól és az új folyamatok megismerésétől?

Amennyiben szívesen csatlakoznál az ügyfélmegtartó csapathoz, most ragadd meg a lehetőséget!

Új csoport kezdi meg munkáját a Vodafone miskolci Ügyfélszolgálatán, melynek keretében vezetékes ügyfelek megtartása lesz fókuszban.

A munkánk sokrétű, így számtalan izgalmas feladat vár Rátok!

Telefonos Ügyfélmegtartási Munkatárs

Az ideális jelölt rendelkezik a következő készségekkel, képességekkel:

  • Magabiztos, megnyerő kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Teljesítményorientáltság
  • Értékesítés-orientált szemlélet
  • Professzionális problémamegoldó képesség és kifogáskezelés
  • Empatikus és türelmes személyiség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

Főbb feladatok és munkafolyamatok a Retention csoportban:

    Szerződésbontást jelző ügyfelek kérésének fogadása, személyre szabott megtartó ajánlat kidolgozása, és azokkal az ügyfelek megtartása.

Munkaidő:

    hétfőtől - péntekig 8:30 – 20:00,
    szombaton 9:00 – 19:30,
    vasárnap: 10:00 – 18:30,
    Ünnepnapokon zárva.

Munkavégzés helye:

    Miskolc Macropolis Irodaház a belváros szíve

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc